Rul ned for at begynde

Eller tryk her!

Om os

Copenhagen Republic er grundlagt af Bo Sixhøj og Henning Johansen.

 

Det er firmaets mål, at være boligbranchens mest innovative leverandør. Sammen med vores dygtige medarbejdere ønsker vi at skabe succes oplevelser for både kunder og leverandører.

 

Vore produkter til boligen spænder vidt, hvilket du vil kunne se og lade dig inspirere af her på siden. Alle produkter som er vist findes i vores showroom. Vi udvikler løbende nye koncepter/varer og giver gerne vores bud på de nyeste tendenser.

 

Søger du et specielt produkt er du meget velkommen til at kontakte os. Vi har egen designafdeling og et omfattende netværk af leverandører hovedsagligt i østen. Vi har mulighed for at udvikle og source stort set alle former for produkter til boligen.

 

Vores showroom er opdelt i inspirerende temaer og nogle af dem vil du kunne se her på siden. God fornøjelse på din tur rundt i vores univers.

 

Vi glædes os til at høre fra dig.

Showroom

  • Kontakt

    Før musen henover billeder for at vise kontaktinformationer.

    Henning Johansen

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9924

    Mobil

    +45 2229 2555

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    johansen@cphrepublic.dk

    Bo Sixhøj

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9920

    Mobil

    +45 2228 4555

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    sixhoej@cphrepublic.dk

    Kamilla Asp

    Sourcing & Development

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9929

    Mobil

    +45 2887 1815

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    asp@cphrepublic.dk

    Katrine Mow

    Designer

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9925

    Mobil

    +45 2221 7855

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    katrine@cphrepublic.dkk

    Grethe Hove

    Financial Accountant

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9928

    Mobil

    +45 2887 1815

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    hove@cphrepublic.dk

    Melody Stoltenberg

    Sales supporter

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9980

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    stoltenberg@cphrepublic.dk

    Vibeke Larsen

    Sales supporter

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9927

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    larsen@cphrepublic.dk

    Jessie Langhoff

    Sales supporter

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9981

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    langhoff@cphrepublic.dk

    Kamilla Rosa Jonsdahl

    Sales supporter

    Phone

    +45 4655 9922

    Direkte

    +45 4655 9926

    Fax   

    +45 4655 9923

    Mail

    rosa@cphrepublic.dk

    Kort